/
    • Zaalwacht 2016-2017 (compleet)

      Hieronder treffen jullie de definitieve indeling aan voor zaalcommissaris. Willen jullie nog even goed kijken naar de begintijden (er zijn een paar kleine wijzigingen) en de dag voordat je zaalcommissaris bent even het wedstrijdprogramma www.amicitia.nu checken of er wijzigingen in de wedstrijden zijn aangebracht (bijvoorbeeld wedstrijd gaat niet door of andere begintijd). Als je niet kunt, graag zelf onderling ruilen!

       

       

      19 november 2016

       

       

       

      Blok 4: F3, F2, F1, E4 en E3

      08.45 - 11.00

       Herman Dekker

       Alliët Dekker

      Blok 5: E2, E1, en D1

      10.45 - 13.05

       Gert van der Kolk

       

      Blok 6: B1 en A1

      12.50 - 15.25

       Ron Schipper

       Mariska Klinkien

      Blok 7: 4 en 3

      15.10 - 18.10

       Annewil Schipper

       Dick Schipper

      Blok 8: 2

      17.55 - 19.30

       Yuri Tiethof

       

       

       

       

       

      26 november 2016

       

       

       

      Blok 9: F2, E2 en D1

      9.45 - 12.10

       Gert Mollink

       

      Blok 10: C1 en B1

      11.55 - 14.20

       Dirk Schipper

       Gerard Nijkamp

      Blok 11: D2 en 4

      14.05 - 17.00

       Gert-Jan Reinink

      Annemiek Keus

       

       

       

       

      3 december 2016

       

       

       

      Blok 12: F3, E1, F1 en E4

      09.45 - 12.10

       Sylvia Holland

       

      Blok 13: C3 en C2

      11.55 - 14.20

       Bernalien Kok

      Marit de Jong

      Blok 14: B2 en 5

      14.05 - 16.40

       Tim Bakker

       David Sluijer

      Blok 15: A1 en 2

      16.25 - 19.30

       Manouk Aman

      Eva Kobes

       

       

       

       

      10 december 2016

       

       

       

      Blok 16: F3, F2, F1, E2 en E1

      08.45 - 11.00

       Gert v/d Kolk

       

      Blok 17: E4, E3 en D2

      10.45 - 13.00

       Nynke Keus

      Daniëlle Koch

      Blok 18: D1 en C1

      12.45 - 15.00

       Dionne Smit

       

      Blok 19: B1 en A1

      14.45 - 17.10

       Bas Drent

       Floris v. Vredendaal

      Blok 20: 3 en 2

      16.55 - 19.45

       Victor Buitenhuis

       Marijcke Buitenhuis

       

       

       

       

      17 december 2016

       

       

       

           

       

      Blok 22: C3 en D2 (hal 2)

      10.45 - 13.10

       Rudo Nijzink

      Mark Viscaal

      Blok 23: 5 (hal 2)

      12.55 - 14.45

       Marjo Tiethof

       

       

       

       

       

      7 januari 2016

       

       

       

      Blok 24: F3, E4 en E3, F2, E2 en E1 (h2)

      08.45 - 11.00

       Inge Jansen Smit

       

      Blok 25: D1 en C1 (Hal 2)

      10.45 - 13.00

       Stijn Rekers

       Anniek Nijen Twilhaar

      Blok 26: B1 en A1

      12.55 - 15.25

       Kelly Landkroon

       Quinten Landkroon

      Blok 27: 4 en 3

      15.10 - 18.00

       Chris Dasselaar

      Tim de Jong

      Blok 28: 2

      17.45 - 19.30

       Jordy de Lange

       

       

       

       

       

      14 januari 2016

       

       

       

      Blok 29: F2, F1

      09.45 - 11.00

       Gerson Drent

       

      Blok 30: E3, E1 en D1

      10.45 - 13.15

       Inge Boers

       

      Blok 31: C1 en B1

      13.00 - 15.25

       Dirk Schipper

       Henriette Schipper

      Blok 32: A1 en 3

      15.10 - 18.05

       Kim Groothuis

      Myrthe Jansen

      Blok 33: 2

      17.50 - 19.30

       Tom Bussink

      Jesse Kobes

       

       

       

       

      21 januari 2016

       

       

       

      Blok 34: C3 en C2

      10.45 - 13.10

       Niek Maris

      Michelle Bleijenberg

      Blok 35: D2 en 4

      12.55 - 15.45

       Daisy Blömer

      Francien Drenth

       

       

       

       

      28 januari 2016

       

       

       

      Blok 36: F3, E4 en C3

      09.45 - 12.00

       Ingrid Post

       

      Blok 37: C2 en B2

      11.45 - 14.10

       Dirk Schipper

       Henriette Schipper

      Blok 38: A1 en 5

      13.55 - 16.40

       Sem Hoopman

      Job Schipper

      Blok 39: 3 en 2

      16.25 - 19.30

       Mirjam van Tebberen

      Kyra Verboom

       

       

       

       

      4 februari 2016

       

       

       

      Blok 40: F2, F1, E3 en E2 (Hal 2)

      09.45 - 12.15

       Evelyn Keus

      Karin Alberts

      Blok 41: C1 en B1 (Hal 2)

      12.00 - 14.30

       Gido Drent

      Rainier Drent

      Blok 42: D1 en 4 (Hal 2)

      14.15 - 17.00

       Sanne Aalderink

      Meike Vrielink

       

       

       

       

      11 februari 2016

       

       

       

      Blok 43: C2 en B2 (Hal 2)

      10.45 - 13.15

       Pien Boesschen Hospers

       Michelle Folbert

      Blok 44: 5 (Hal 2)

      13.00 - 14.30

       Dirk Schipper

       Henriette Schipper

       

       

       

       

      4 maart 2016

       

       

       

      Blok 45: F1, E2, E1, E4 en E3

      08.45 - 11.00

       Rianne Prinsen

       Karin Keddeman

      Blok 46: D1 en C1

      10.45 - 13.10

       Laura Hegeman

       

      Blok 47: B1 en A1

      12.55 - 15.30

       Ben Wessels

       

      Blok 48: 4 en 3

      15.15 - 18.05

       Loes Nijkamp

      Marloes Nijkamp

      Blok 49: 2

      17.50 - 19.30

       Daniek Hamberg

      Nienke Wessels

       

       

       

       

      11 maart 2016

       

       

       

      Blok 50: D2 en C3 (Hal 2)

      10.45 - 13.10

       Albert Romein

       

      Blok 51: C2 en B2 (Hal 2)

      12.55 - 15.20

       Henk de Jonge

       

      Blok 52: 5 (Hal 2)

      15.05 - 16.45

       Hans Bakker