/
    • Kantinedienst voorjaar veld

      Onderstaand het schema voor de kantinedienst dit voorjaar.

      Inschrijven kan tot en met 21 maart, hierna word de rest door de kantinecommissie ingevuld.

      Inschrijven kan door een email te sturen naar kantine@amicitia.nu of via een bericht hieronder.

      Graag vermelden: Voor en Achternaam, Datum en Blok nummer

      Elke dinsdag van 17.30 tot 20.30 zal mevrouw Hegeman de bardienst doen, selectie dient wel af te sluiten.

       

      Dag Tijd Blok           
      Dinsdag 21 maart 2017 19.00-23.00 1 1x Selectie      
      Donderdag 23 maart 2017 19.00-23.00 2 1x Kaartclub      
                     
      Dinsdag 28 maart 2017 19.00-23.00 3 1x Selectie      
      Donderdag 30 maart 2017 19.00-23.00 4 1x Kaartclub      
                     
      Zaterdag 1 april 2017 08.30-12.00 5 3x Alfons Oosthof Marieke Bussink Helmie Mossink  
        12.00-15.15 6 2x Simone Annemarie Eshuis  Jan de Jong  
        15.15-19.00 7 4x Gerrit Vrielink Henk Vrielink  Daniel Minkjan  
                     
      Dinsdag 4 april 2017 19.00-23.00 8 1x Selectie      
      Donderdag 6 april 2017 19.00-23.00 9 1x Kaartclub      
         's ochtends    2x  Joke Nijkamp      
      Zaterdag 8 april 2017 13.30-18.00 10 2x  Michelle Voerknecht  Jan de Jong    
                     
      Dinsdag 11 april 2017 19.00-23.00 11 1x Selectie      
      Woensdag 12 april 2017 19.00-23.00 12 1x  Inge Schoeman      
      Donderdag 13 april 2017 19.00-23.00 13 1x Kaartclub      
                     
      Zaterdag 15 april 2017 08.30-12.00 14 3x Alfons Oosthof  Renny Lankhaar  Daniera de Lange  
        12.00-15.00 15 1x  Brenda Romein      
        15.00-18.00 16 2x  Henk Vrielink      
                     
      Dinsdag 18 april 2017 19.00-23.00 17 1x Selectie      
      Woensdag 19 april 2017 19.00-23.00 18 1x  geen wedstrijden  vervalt    
      Donderdag 20 april 2017 19.00-23.00 19 1x Kaartclub      
                     
      Dinsdag 25 april 2017 19.00-23.00 20 1x Selectie      
                     
      Zaterdag 6 mei 2017 08.30-12.00 21 3x  Rianne Nijkamp-Smelt  Anette Wessels  Joke Nijkamp  
        12.00-15.15 22 2x Jan de Jong  Sylvia Holland  Inge Jansen Smit  
        15.15-19.00 23 4x Henk Vrielink Marieke Bussink Helmie Mossink  Henk Nijen Twilhaar
                     
      Dinsdag 9 mei 2017 19.00-23.00 24 1x Selectie      
      Woensdag 10 mei 2017 19.00-23.00 25 1x  Hermien Nijen Twilhaar      
      Donderdag 11 mei 2017 19.00-23.00 26 1x Kaartclub      
                     
      Zaterdag 13 mei 2017 8.30-12.00 27 3x Alfons Oosthof  Hans Bakker    
        12,00-14.30 28 2x        
        14.30-19.00 29 2x  Bas Dragt      
                     
      Dinsdag 16 mei 2017 19.00-23.00 30 1x        
      Woensdag 17 mei 2017 19.00-23.00 31 1x  Inge Schoeman      
      Donderdag 18 mei 2017 19.00-23.00 32 1x        
                     
      Zaterdag 20 mei 2017 08.30-12.00 33 3x Simone Wessels      
        12.00-15.15 34 3x  J. Klinkien  I. Schoeman    
        15.15-19.00 35 4x Henk Vrielink Gerrit Vrielink Alfons Oosthof  Jordy de Lange
                     
      Dinsdag 23 mei 2017 19.00-23.00 36 1x Selectie      
      Donderdag 25 mei 2017 19.00-23.00 37 1x Kaartclub      
                     
      Zaterdag 27 mei 2017 ????            
                     
      Dinsdag 30 mei 2017 19.00-23.00 38 1x Selectie      
      Donderdag 1 juni 2017 19.00-23.00 39 1x Kaartclub      
    • Aanmelden kantinedienst

      Send