/
    • Kantinedienst najaar 2017

      Onderstaand de indeling voor de kantinediensten voor de eerste helft van de veldcompetitie.

       

      opgeven kan door een mail te sturen naar kantine@amicitia.nu of het formulier onder dit bericht in te vullen.

      In het mail bericht aangeven:

      - Voor en Achternaam

      - Datum en Bloknummer

      Dag

      Tijd

      Blok

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Di 29-08-2017

      19.00-23.00

      1

      1x

      Selectie

       

       

       

      Do 31-08-2017

      19.00-23.00

      2

      1x

      Kaartclub

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Za 02-09-2017

      09.00-12.00

      3

      1x

      Simone Wessels

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Di 05-09-2017

      19.00-23.00

      4

      1x

      Selectie

       

       

       

      Do 07-09-2017

      19.00-23.00

      5

      1x

      Kaartclub

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Za 09-09-2017

      08.30-11.30

      6

      3x

      Sylvia Holland

      Alfons Oosthof

       Joke Nijkamp

       

       

      11.30-14.30

      7

      2x

      Jeanet Klinkien

      Henriette Schipper

       

       

       

      14.30-19.00

      8

      4x

      Henk Vrielink

      Gerrit Vrielink

       Helmie Mossink

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Di 12-09-2017

      19.00-23.00

      9

      1x

      Selectie

       

       

       

      Wo 13-09-2017

      19.00-23.00

      10

      1x

      Bas Dragt

       

       

       

      Do 14-09-2017

      19.00-23.00

      11

      1x

      Kaartclub

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Za 16-09-2017

      8.15-12.00

      12

      3x

      Alfons Oosthof

      Brenda Romein

       Jan de Jong

       

       

      12.00-15.30

      13

      3x

      Simone Wessels

      Iwan Kobes

      Renny Lankhaar

       

       

      15.30-19.00

      14

      4x

      Henk Vrielink

      Gerrit Vrieink

      Marieke Bussink

      Helmie Mossink

       

       

       

       

       

       

       

       

      Di 19-09-2017

      19.00-23.00

      15

      1x

      Selectie

       

       

       

      Wo 20-09-2017

      19.00-23.00

      16

      1x

      Martin en Angela

       

       

       

      Do 21-09-2017

      19.00-23.00

      17

      1x

      Kaartclub

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Za 23-09-2017

      09.00-13.00

      18

      2x

      Gerard Nijkamp

       Bas Dragt

       

       

       

      13.00-18.00

      19

      1x

      Marieke Bussink

      Helmie Mossink

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Di 26-09-2017

      19.00-23.00

      20

      1x

      Selectie

       

       

       

      Do 28-09-2017

      19.00-23.00

      21

      1x

      Kaartclub

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Za 30-09-2017

      8.30-11.30

      22

      3x

      Brenda Harms

       Alfons Oosthof

       Brenda Romein

       

       

      11.30-14.30

      23

      2x

      Marieke Slot

      Lida van Losser

       

       

       

      14.30-19.00

      24

      4x

      Henk Vrielink

      Gerrit Vrielink

       Marieke Bussink

       Helmie Mossink

       

       

       

       

       

       

       

       

      Ma 02-10-2017

      19.00-23.00

      25

      2x

      Ans Jansen

       Anette Wessels

      Schoolkorfbal

      Henk Vrielink

      Di 03-10-2017

      19.00-23.00

      26

      2x

      Gerrit Vrielink

       Jan de Jong

      Schoolkorfbal

       Alfons

      Wo 04-10-2017

      19.00-23.00

      27

      2x

      Inge Schoeman

       Jan de Jong

      Schoolkorfbal

      MW1 thuis/Marieke

      Do 05-10-2017

      19.00-23.00

      28

      1x

      Kaartclub

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Za 07-10-2017

      08,15-11.30

      29

      2x

       Jan de Jong

       Anja Hospers

       Inge JS

       

       

      11.30-14.30

      30

      1x

      Henriette Schipper

       

       

       

       

      14.30-19.00

      31

      1x

      Inge Schoeman

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Di 10-10-2017

      19.00-23.00

      32

      1x

      Selectie

       

       

       

      Do 12-10-2017

      19.00-23.00

      33

      1x

      Kaartclub

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Za 14-10-2017

      09.00-12.30

      34

      3x

      Rianne Nijkamp

       Hans Bakker

       Daniera de Lange

       

       

      12.30-15.30

      35

      2x

      Hermien NT

       Henk NT

       

       

       

      15.30-20.00

      36

      4x

      Henk Vrielink

      Gerrit Vrielink

      Iwan Kobes

       Simone Wessels

       

       

       

       

       

       

       

       

      Di 15-10-2017

      19.00-23.00

      37

      1x

      Selectie

       

       

       

      Do 17-10-2017

      19.00-23.00

      38

      1x

      Kaartclub

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Za 21-10-2017

      13.00-15.00

      39

      1x

      Helmie Mossink

      Marieke Bussink

       

       

       

    • Inschrijving kantinedienst

      Versturen