/
    • Indeling Zaalwacht 2017 - 2018

      Definitieve indeling zaalcommissaris

       

      De zaalcommissarissen voor het zaalseizoen 2017 en 2018 zijn ingedeeld (zie hieronder). Als je niet kan, dien je zelf een vervanger te regelen. Je wordt verwacht een kwartier voor aanvang van de eerste wedstrijd aanwezig te zijn. De uitleg van de tablet krijg je van de beheerder. Ook zal de beheerder de tijden van de wedstrijden instellen op de tablet. 

       

      Voor de taakbeschrijving, klik hier

       

      Alvast heel erg bedankt voor jullie hulp dit seizoen!

       

      18 november

      Blok 7: F3, F2, E1 en C2                 Marjo Tiethof

      Blok 8: B3.                                    Sjors Termorshuizen

       

      25 november 

      Blok 9: F3, F2, E2 en E1              Melissa Bakker

      Blok 10: D2.                               Sylvia Holland en Cyrille Marsman

      Blok 11: D1 en A2 (Hal 2)            Remco en Chantal Hesselink                          

      Blok 12: 4 en 3 (Hal 2)                Albert Romein

       

      2 december

      Blok 13: D3.                               Ingrid Post en Gert Jan Rohaan

      Blok 14: F1, E3 en C1                  Yuri Tiethof

      Blok 15: B2 en B1                        Mark Viscaal en Rudo Njzink

      Blok 16: A2 en A1.                       Mark Witteveen en Bas Drent

      Blok 17: 5 en 2.                           Romy Mossink en Ruth Heersink

       

      9 december

      Blok 18: F3, F2 en D2 (Hal 2).    Monique Kikkert

      Blok 19: D1 en C2 (Hal 2).         Cyrille Marsman

      Blok 20: B3 en 4 (Hal 2).           Marijke Schipper en Karin Alberts

       

      16 december

      Blok 21: F1, E3, E2 en D3 (Hal 2). Wilbert Ruiter

      Blok 22: C1 en B1 (Hal 2).            Brenda Romein

      Blok 23: 5 en A1 (Hal 2).              Ron Schipper en Stephanie Hazejager

      Blok 24: 3 en 2.                           Manouk Aman en Hannah Bramer

       

       

      6 januari

      Blok 25: F3, F2 en D2 (Hal 2).     Erik Schutmaat

      Blok 26: D1 en D3.                     Miranda Tijhof

      Blok 27: C2 en B3.                     Herman Dekker

      Blok 28: B2 en A2.                     Herman en Marieke Slot

       

      13 januari

      Blok 29: F3, F2, E1 en C2          Jan Eshuis

      Blok 30: B3 en B2                     Albert Romein

      Blok 31: A2.                             Ron Schipper en Stephanie Hazejager

       

      20 januari

      Blok 32: F1, E3 en B3 (Hal 2).       Inge Schreur

      Blok 33: D2 en D1.                       Inge Mulder

      Blok 34: C2 en C1.                        Cyrille Marsman

      Blok 35: B1 en A1.                        Peter en Marieke Bussink

      Blok 36: 5 en 3.                            Daniel Minkjan

      Blok 37: 2.                                   Jordy de Lange

       

      27 januari

      Blok 38: F1, E3 en D3 (Hal 2)          Gert Jan Rohaan

      Blok 39: C1 en B2 (Hal 2).              Quinten Landkroon en David Sluijer

      Blok 40: B1 en 5 (Hal 2).                Meike Vrielink en Mariska Klinkien

      Blok 41: A1 en 2 (Hal 2 en Stamper). Carmen Smelt en Astrid Leeuw

       

      3 februari

      Blok 42: F3, E2, E1 en D2 (Hal 2).     Annika Woltersom

      Blok 43: D1 en A2 (Hal 2).                Floris van Vreedendaal en Herm Voerknecht

      Blok 44: 4 en 3 (Hal 2).                     Inge Jansen Smit

       

      10 februari

      Blok 45: F1, E2, E1 en D3.         Mirjam Hoff

      Blok 46: C1 en B1.                    Inge Boers

      Blok 47: A1 en 5.                      Wouter Bakker

      Blok 48: 4 en 3.                        Loes Nijkamp en Marloes Nijkamp

      Blok 49: 2.                               Bas Dragt

       

      17 februari

      Blok 50: F3, F2, F1 en D2         Annemarie Eshuis

      Blok 51: D1 en C2                   Suzanne Smelt en Mirjam van Tebberen

      Blok 52: B3 en A2 (Hal 2).       Tessa von Piekartz en Pien Boesschen Hospers

       

      10 maart

      Blok 53: E3, E2, E1 en D3         Gerson Drent

      Blok 54: C1 en B2.                   Daniel Minkjan

      Blok 55: B1 en A1.                   Kim Groothuis en Myrthe Jansen

      Blok 56: 4 en 3.                       Hans Bakker

      Blok 57: 2.                              Wouter en Michelle Voerknecht

    • Inschrijven Zaalwacht

      Versturen