/
    • Amicitia D1

    • Poulestanden D1 (D-jeugd)

      PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
      1Dalto/BNApp.nl D114130115287026
      2De Meeuwen D1141202166109024
      3Dindoa D11472511397016
      4SKF D114707123122014
      5KVZ D114518116126011
      6Amicitia D1143389412809
      7DVO/Accountor D1143298711608
      8Unitas/Perspectief D11412118915504
    • Programma

      Geen informatie

    • Uitslagen

      Geen informatie

    • Technische Staf

      Naam
      Buitenhuis, Victor
      Smit, Dionne
    • Team indeling

      Naam
      Boers, Teun
      Deckers, Sam
      Eshuis, Hanne
      Eshuis, Jette
      Grimmerink, Mirjam
      Harms, Mien
      Hegeman, Pepijn
      Jansen, Dana
      Kobes, Diede
      Kolk, Renske van der
      Tijhof, Caz
      Tijhof, Steven
    • Wedstrijdverslagen

      Leah Masselink stapt over naar Amicitia

      Vriezenveen, 5 juni 2017 Amicitia heeft zich voor komend seizoen versterkt met de komst van Leah Masselink. Masselink (20) zal na de zomer aantreden in het oranje, blanje, bleu van Amicitia. Leah heeft de laatste jaren in dehoofdmacht van kv Rigtersbleek gespeeld en zoekt nu de uitdaging bij [...]

      Read more

      Klasse behoud Amicitia selectie.De selectie van Amicitia reisde afgelopen zaterdag gezamenlijk in een bus af naar Heerenveen. Om 14.00 startte Amicitia 2 tegen Heerenveen 2, op deze bloedhete zaterdag. De eerste helft begon het tweede sterk met een 0-2 tussenstand en behield de voorsprong gedurende [...]

      Read more

      Amicitia 1 handhaaft zich knap in Overgangsklasse.Afgelopen zaterdag konden beide selectieteams van Amicitia zich opmaken voor een dubbel duel tegen Antilopen uit Leusden en hielden hier drie van de te behalen vier punten aan over.Hierdoor is Amicitia 1 veilig en moet Amicitia 2 aankomende zaterdag [...]

      Read more

      veld 12 : Drachten - Amicitia

      Amicitia vergaart 2 kostbare punten.Na de prima wedstrijd van vorige week waarin een gelijk spel behaald werd, stond afgelopen zaterdag de korfbalwedstrijd tegen Drachten/Van der Wiel op het programma. Uitgangspunt was het zwaarbevochten punt van vorige week te verzilveren door een overwinning op de[...]

      Read more

        De eerste update (11-05-2017) van de Mei MasterZ maand is als volgt: Amicitia A1 gaat aan kop in de strijd om de team-barbecue!   Voor iedereen die de KorfbalMasterZ nog niet heeft gehaald. Doe dit snel!   Amicitia 1 12,5% (1 van de 8) Amicitia 2 25% (2 van de 8)[...]

      Read more

      Gisteren zijn 3 scheidsrechters geslaagd voor hun jeugd scheidsrechter E/F diploma. Ruth Heersink, Daniek Hamberg en Tim de Jong zijn alle drie met glas geslaagd voor de cursus. Alle drie werden beoordeeld door twee KNKV beoordelaars die erg te spreken waren over de kwaliteit van de cursisten. [...]

      Read more

      Amicitia pakt belangrijk punt.Wetende dat elk puntje belangrijk kan worden voor Amicitia in de strijd tegen degradatie, mocht er afgelopen zaterdag niet verloren worden. Onder een stralende zon en met veel toeschouwers rond het veld kwam Amicitia goed uit de startblokken in de thuiswedstrijd tegen [...]

      Read more

      Bij deze de teamindeling voor de jeugd voor het seizoen 2017-2018. deze is vanavond ook gemaild, aanvullende informatie staat in deze mail. Heeft u deze mail niet ontvangen dan graag een email sturen naar jtc@amicitia.nu   Klik hier om het bestand te openen

      Read more

      Amicitia On Tour wil voor de laatste keer dit seizoen de selectie aanmoedigen. Daarom zal er bij voldoende opgave zaterdag 13 mei een bus rijden naar Drachten. Er worden die dag zelfs 2 belangrijke wedstrijden gespeeld van ons 2e en ons 1e, mis dit niet en geef je op!!   [...]

      Read more

      Rabo Clubkas Campagne Rabobank Noord en West Twente draagt het verenigingsleven in de regio een warm hart toe. Daarom organiseert zij de Rabo Clubkas Campagne speciaal voor verenigingen en stichtingen. Rabobank Noord en West Twente stelt € 175.000,- beschikbaar. Ook Amicitia doet mee aan de [...]

      Read more

      1 van pagina 19