/
    • Amicitia D1

    • Poulestanden D1 (D-jeugd)

      PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
      1Dalto/BNApp.nl D114130115287026
      2De Meeuwen D1141202166109024
      3Dindoa D11472511397016
      4SKF D114707123122014
      5KVZ D114518116126011
      6Amicitia D1143389412809
      7DVO/Accountor D1143298711608
      8Unitas/Perspectief D11412118915504
    • Programma

      Geen informatie

    • Uitslagen

      Geen informatie

    • Technische Staf

      Naam
      Buitenhuis, Victor
      Smit, Dionne
    • Team indeling

      Naam
      Boers, Teun
      Deckers, Sam
      Eshuis, Hanne
      Eshuis, Jette
      Grimmerink, Mirjam
      Harms, Mien
      Hegeman, Pepijn
      Jansen, Dana
      Kobes, Diede
      Kolk, Renske van der
      Tijhof, Caz
      Tijhof, Steven
    • Wedstrijdverslagen

      In de maand mei organiseert Amicitia de Mei MasterZ Maand. In deze maand promoot Amicitia de KorfbalMasterz, het online spelregel platform van het KNKV. Amicitia promoot zo actief sportiviteit en respect door alle leden kennis te laten maken met de spelregels. Gisteren is de vooraankondiging gemaild[...]

      Read more

      Amicitia niet sterk genoeg in WestbroekNa het matige optreden van vorige week tegen SKF 1 moest er afgelopen zaterdag gewonnen worden van koploper DOS. Na een klein anderhalf uur in de auto kwam de ploeg uit Vriezenveen aan in het dorpje Westbroek onder de rook van Utrecht. Ook de trouwe supporters [...]

      Read more

      Amicitia laat punten liggen in Veenendaal.Na winst op koploper KVZ vorige week, stond deze week de wedstrijd tegen SKF op het programma. Ook SKF wist vorige week de winst binnen te halen tegen hekkensluiter Drachten.De Toyota Klaas Drent formatie begon de wedstrijd niet scherp, binnen de kortste [...]

      Read more

      Zojuist zijn onder de foto's alle foto's van de playback show en de jubileumweek geplaatst.   veel kijkplezier!!

      Read more

      Amicitia verslaat koploper KVZ.Na een sterke tweede helft van het zaalseizoen waarin Amicitia verscheidene wedstrijden wist te winnen en zich wist te handhaven, stond de tweede helft van het veldseizoen weer voor de deur. Met gelijk een belangrijke wedstrijd voor de Toyota Klaas Drent Formatie tegen[...]

      Read more

      Receptie 75 jaar Amicitia groot succes

      Op 21 maart bestond Amicitia officieel 75 jaar, dit werd gevierd met een receptie, waarbij o.a. ereleden, oud trainers en onze sponsoren waren uitgenodigd. Na het inleidende woordje van Bas Dragt, onthulden onze ere leden het jubileumcadeau (foto van onze leden) en kregen zij het speldje opgespeld [...]

      Read more

      Amicitia verliest duel tegen kampioenskandidaat.De laatste zaalwedstrijd werd gespeeld in het Noord Hollandse Wormer tegen kampioenskandidaat Groen Geel. Amicitia wist zich vorige week al veilig te spelen in de thuiswedstrijd tegen de Hoeve, terwijl Groen Geel nog strijdt om het kampioenschap met [...]

      Read more

      Onderstaand het schema voor de kantinedienst dit voorjaar. Inschrijven kan tot en met 21 maart, hierna word de rest door de kantinecommissie ingevuld. Inschrijven kan door een email te sturen naar kantine@amicitia.nu of via een bericht hieronder. Graag vermelden: Voor en Achternaam, Datum en Blok [...]

      Read more

      Edgar Korf nieuwe trainer Amicitia 2

      Voor het seizoen 2017-2018 is Amicitia erin geslaagd om Edgar Korf (40) uit Wierden als trainer/coach vast te leggen voor het tweede team. Edgar was voorheen actief als speler en trainer bij Blauw Zwart in Wierden. Daarnaast is hij dagelijks als docent werkzaam in het middelbaar beroepsonderwijs. [...]

      Read more

      Amicitia handhaaft zich knap in de overgangsklasse.Nadat Amicitia twee weken achter elkaar een goede prestatie had neergezet, stond er afgelopen zaterdag opnieuw een belangrijke wedstrijd op het programma. Punten pakken betekende handhaving in de overgangsklasse.Wanneer de Toyota Klaas Drent [...]

      Read more

      1 of page 18