/
    • Wedstrijdprogramma

      DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeld
      11 nov19:30Amicitia 1 - De Hoeve 1Veld 1
      11 nov18:00Amicitia 2 - De Hoeve 2Veld 1
      11 nov16:45Amicitia 3 - Noordenveld 2Veld 1
      11 nov15:30Amicitia 4 - KIOS '45 2Veld 1
      11 nov14:15Amicitia 5 - Juventa 3Veld 1
      11 nov13:00Amicitia A1 - Dindoa A1Veld 1
      11 nov13:00NKC '51 A3 - Amicitia A2Veld 1
      11 nov12:00Amicitia B2 - Juventa B3Veld 2 Semipermanente hal
      11 nov11:45Centrum B1 - Amicitia B3Veld 1
      11 nov12:00Amicitia C1 - Sparta (Zw) C1Veld 1
      11 nov12:00Rigtersbleek/Cottus C1 - Amicitia C2Veld 2
      11 nov11:00Amicitia D1 - Juventa D1Veld 1
      11 nov11:00Amicitia D2 - Rigtersbleek/Cottus D1Veld 2 Semipermanente hal
      11 nov09:00Amicitia D3 - Korvesta D1Veld 1
      11 nov14:05HHV E1 - Amicitia E1Veld 1
      11 nov10:00Amicitia E2 - Elko E2Veld 1
      11 nov10:00Amicitia E3 - EKC Nääs E2Veld 1
      11 nov10:00DOS-WK F1 - Amicitia F2Veld 2
      11 nov12:00Sparta (Zw) F2 - Amicitia F3Veld 1
      18 nov18:50Hoogkerk/Nanka Diamond Tools 1 - Amicitia 1Veld 1
      18 nov17:35Hoogkerk/Nanka Diamond Tools 2 - Amicitia 2Veld 1
      18 nov15:00De Parabool 2 - Amicitia 3Struikhal
      18 nov18:00Juventa 5 - Amicitia 4Veld 1
      18 nov20:20DOS-WK 5 - Amicitia 5Veld 2
      18 nov15:15SIOS (W) A1 - Amicitia A1Oolde Steense
      18 nov15:45EKC 2000 A2 - Amicitia A2Veld 1
      18 nov14:00DOS '46 B2 - Amicitia B1Veld 1
      18 nov15:00HKC (He) B1 - Amicitia B2Veld 1
      18 nov11:00Amicitia B3 - Avereest B1Veld 1
      18 nov12:00AVO C1 - Amicitia C1Veld 1
      18 nov10:00Amicitia C2 - Rigtersbleek/Cottus C1Veld 1
      18 nov13:00Unitas/Perspectief D1 - Amicitia D1Veld 1
      18 nov13:00Blauw Zwart D1 - Amicitia D2Veld 1
      18 nov15:50DOS-WK D3 - Amicitia D3veld 3 Path
      18 nov09:00Amicitia E1 - HKC (He) E1Veld 1
      18 nov09:00NKC '51 E4 - Amicitia E3Veld 1 ef
      18 nov09:00Zwart Wit F1 - Amicitia F1Veld 1
      18 nov09:00Amicitia F2 - Centrum F1Veld 1
      18 nov09:00Amicitia F3 - Centrum F2Veld 1 ef
      25 nov20:00AKC (Al) 1 - Amicitia 1Veld 1 AKC
      25 nov18:00De Wâlden 2 - Amicitia 2Veld 1
      25 nov16:30Amicitia 3 - Quick '21 2Veld 2 Semipermanente hal
      25 nov15:15Amicitia 4 - Wit-Blauw/Green Organics 4Veld 2 Semipermanente hal
      25 nov16:15Achilles (A) 3 - Amicitia 5Veld 2 Achilles
      25 nov16:50EKC 2000 A1 - Amicitia A1Veld 1
      25 nov14:05Amicitia A2 - Oranje Zwart A2Veld 2 Semipermanente hal
      25 nov13:00Apeldoorn B1 - Amicitia B1Veld 1
      25 nov13:30Phenix '72 B1 - Amicitia B2Veld 1
      25 nov17:50TOP (V) B2 - Amicitia B3Veld 1
      25 nov16:25SIOS (W) C1 - Amicitia C1Oolde Steense
      25 nov11:30Blauw Zwart C2 - Amicitia C2Veld 1
      25 nov13:00Amicitia D1 - ASVD D1Veld 2 Semipermanente hal
      25 nov11:00Amicitia D2 - NKC '51 D1Veld 1
      25 nov09:15Ons Clubje D1 - Amicitia D3Veld 1
      25 nov10:00Amicitia E1 - NKC '51 E1Veld 1
      25 nov10:00Amicitia E2 - HHV E2Veld 1
      25 nov15:50TOP (V) E3 - Amicitia E3Veld 1
      25 nov12:00Juventa F1 - Amicitia F1Veld 1
      25 nov09:00Amicitia F2 - SDO (W) F1Veld 1
      25 nov09:00Amicitia F3 - AKC (Al) F1Veld 1
      2 dec19:30Amicitia 1 - OWK 1Veld 1
      2 dec18:00Amicitia 2 - CSL 2Veld 1
      2 dec17:50Flamingo's 2 - Amicitia 3Veld 1
      2 dec13:45Regio '72 4 - Amicitia 4Veld 1
      2 dec16:40Amicitia 5 - Centrum 1Veld 1
      2 dec15:25Amicitia A1 - ASVD A1Veld 1
      2 dec14:10Amicitia A2 - HKC (He) A2Veld 1
      2 dec13:05Amicitia B1 - KVZ B1Veld 1
      2 dec12:00Amicitia B2 - UNI B1Veld 1
      2 dec09:15Avereest B1 - Amicitia B3Veld 1
      2 dec11:00Amicitia C1 - CSL C1Veld 1
      2 dec11:05Drachten/Van der Wiel D1 - Amicitia D1Veld 1
      2 dec12:40SDO (W) D1 - Amicitia D2Veld 1
      2 dec09:00Amicitia D3 - DOS-WK D2Veld 1
      2 dec09:00Zwart Wit E1 - Amicitia E1Veld 1
      2 dec10:00Amicitia E3 - Centrum E1Veld 1
      2 dec10:00Amicitia F1 - EKC Nääs F1Veld 1
      2 dec13:15Oranje Zwart F2 - Amicitia F3Veld 1
      9 dec20:30Wit-Blauw/Green Organics 1 - Amicitia 1Veld 1
      9 dec16:50Drachten/Van der Wiel 3 - Amicitia 2Veld 1
      9 dec18:50De Meeuwen 4 - Amicitia 3Veld 1
      9 dec14:20Amicitia 4 - Juventa 5Veld 2 Semipermanente hal
      9 dec18:15HHV 3 - Amicitia 5Veld 1
      9 dec12:40Oost-Arnhem A1 - Amicitia A1Veld 4
      9 dec14:30NKC '51 B1 - Amicitia B1Veld 1
      9 dec11:10Zwart Wit B1 - Amicitia B2Veld 1
      9 dec13:15Amicitia B3 - Juventa B4Veld 2 Semipermanente hal
      9 dec13:00DOS Kampen/Veltman C1 - Amicitia C1veld 2 Cel
      9 dec12:10Amicitia C2 - HKC (He) C1Veld 2 Semipermanente hal
      9 dec11:05Amicitia D1 - DOS '46 D1Veld 2 Semipermanente hal
      9 dec10:00Amicitia D2 - Groen Zwart D1Veld 2 Semipermanente hal
      9 dec09:00Amicitia D3 - EKC Nääs D2Veld 2 Semipermanente hal
      9 dec15:50TOP (V) E1 - Amicitia E1Veld 1
      9 dec13:00Thrianta E2 - Amicitia E2De Ring
      9 dec11:00Olympia '22 F1 - Amicitia F1Veld 1
      9 dec09:00Amicitia F2 - Achilles (A) F1Veld 2 Semipermanente hal
      9 dec09:00Amicitia F3 - NKC '51 F2Veld 2 ef
      16 dec19:30Amicitia 1 - AVO 1Veld 1
      16 dec18:00Amicitia 2 - Heerenveen 2Veld 1
      16 dec17:20Amicitia 3 - ASVD 3Veld 2 Semipermanente hal
      16 dec16:10Amicitia 5 - Blauw Zwart 3Veld 2 Semipermanente hal
      16 dec15:00Amicitia A1 - Sparta (Zw) A1Veld 2 Semipermanente hal
      16 dec13:00Blauw Zwart A1 - Amicitia A2Veld 1
      16 dec14:00Amicitia B1 - Juventa B1Veld 2 Semipermanente hal
      16 dec11:25Groen Zwart B1 - Amicitia B3Veld 1
      16 dec13:00Amicitia C1 - Juventa C1Veld 2 Semipermanente hal
      16 dec11:40SDO (W) C1 - Amicitia C2Veld 1
      16 dec14:00LDODK/Rinsma Fashion D1 - Amicitia D1Veld 1
      16 dec13:00Achilles (A) D1 - Amicitia D2Veld 2 Achilles
      16 dec12:00Amicitia E2 - ZKC '19 E2Veld 2 Semipermanente hal
      16 dec12:00Amicitia E3 - DOS-WK E1Veld 2 Semipermanente hal
      16 dec12:00Amicitia F1 - Ons Clubje F1Veld 2 ef
      16 dec10:30KIOS '45 F1 - Amicitia F2Veld 1
      16 dec16:35TOP (V) F1 - Amicitia F3Veld 1
      23 dec19:15Unitas/Perspectief 6 - Amicitia 4Veld 1
      23 dec11:15Ons Clubje C1 - Amicitia C2Veld 1
      6 jan19:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1 - Amicitia 1Veld 1
      6 jan18:05Ritola 2 - Amicitia 2Veld 1
      6 jan17:50Wit-Blauw/Green Organics 2 - Amicitia 3Veld 1
      6 jan14:10DOS Kampen/Veltman 4 - Amicitia 4Veld 1
      6 jan14:25KVZ A1 - Amicitia A1Veld 1
      6 jan16:45Amicitia A2 - Phenix '72 A1Veld 1
      6 jan14:20EKC 2000 B1 - Amicitia B1Veld 1
      6 jan15:40Amicitia B3 - NKC '51 B2Veld 1
      6 jan13:50Heerenveen C1 - Amicitia C1Veld 1
      6 jan14:35Amicitia C2 - Zwart Wit C1Veld 1
      6 jan13:30Amicitia D1 - Heerenveen D1Veld 1
      6 jan11:00Amicitia D2 - EKC Nääs D1Veld 2 Semipermanente hal
      6 jan10:00Amicitia D3 - KIOS '45 D1Veld 2 ef
      6 jan12:00Juventa E1 - Amicitia E1Veld 1
      6 jan09:00NKC '51 E3 - Amicitia E2Veld 1 ef
      6 jan12:00Juventa E4 - Amicitia E3Veld 1 ef
      6 jan11:00HKC (He) F1 - Amicitia F1Veld 1
      6 jan10:00Amicitia F2 - NKC '51 F1Veld 2 Semipermanente hal
      6 jan10:00Amicitia F3 - Achilles (A) F2Veld 2 Semipermanente hal
      13 jan20:10De Hoeve 1 - Amicitia 1Veld 1
      13 jan18:50De Hoeve 2 - Amicitia 2Veld 1
      13 jan19:00Noordenveld 2 - Amicitia 3Veld 1
      13 jan15:25KIOS '45 2 - Amicitia 4Veld 1
      13 jan18:25Juventa 3 - Amicitia 5Veld 1
      13 jan16:20Dindoa A1 - Amicitia A1Veld 1
      13 jan13:20Amicitia A2 - NKC '51 A3Veld 1
      13 jan12:15Amicitia B2 - HKC (He) B1Veld 1
      13 jan11:10Amicitia B3 - Centrum B1Veld 1
      13 jan14:30Sparta (Zw) C1 - Amicitia C1Veld 1
      13 jan10:05Amicitia C2 - Ons Clubje C1Veld 1
      13 jan12:00Juventa D1 - Amicitia D1Veld 1
      13 jan15:00Rigtersbleek/Cottus D1 - Amicitia D2Veld 2
      13 jan15:00Korvesta D1 - Amicitia D3Veld 1
      13 jan09:00Amicitia E1 - HHV E1Veld 1
      13 jan10:00EKC Nääs E2 - Amicitia E3Veld 2 ef
      13 jan10:00EKC Nääs F1 - Amicitia F1Veld 2
      13 jan09:00Amicitia F2 - DOS-WK F1Veld 1
      13 jan09:00Amicitia F3 - Sparta (Zw) F2Veld 1 ef
      20 jan19:30Amicitia 1 - Hoogkerk/Nanka Diamond Tools 1Veld 1
      20 jan18:00Amicitia 2 - Hoogkerk/Nanka Diamond Tools 2Veld 1
      20 jan16:40Amicitia 3 - De Parabool 2Veld 1
      20 jan15:30Amicitia 5 - DOS-WK 5Veld 1
      20 jan14:15Amicitia A1 - SIOS (W) A1Veld 1
      20 jan13:10Amicitia B1 - DOS '46 B2Veld 1
      20 jan12:45UNI B1 - Amicitia B2Veld 1
      20 jan12:05Amicitia C1 - AVO C1Veld 1
      20 jan11:00Amicitia C2 - Blauw Zwart C2Veld 1
      20 jan10:00Amicitia D1 - Unitas/Perspectief D1Veld 1
      20 jan09:00Amicitia D2 - Blauw Zwart D1Veld 1
      20 jan10:00Amicitia D3 - DOS-WK D3Veld 2 Semipermanente hal
      20 jan14:00ZKC '19 E2 - Amicitia E2Veld 1
      20 jan09:00Amicitia E3 - NKC '51 E4Veld 2 Semipermanente hal
      20 jan09:00Amicitia F1 - Zwart Wit F1Veld 2 Semipermanente hal
      20 jan09:30Centrum F1 - Amicitia F2Veld 1
      20 jan09:30Centrum F2 - Amicitia F3Veld 1
      27 jan19:30Amicitia 1 - AKC (Al) 1Veld 1
      27 jan18:00Amicitia 2 - De Wâlden 2Veld 1
      27 jan19:10Quick '21 2 - Amicitia 3Hege Fiif
      27 jan14:10Wit-Blauw/Green Organics 4 - Amicitia 4veld 3 Oos
      27 jan15:30Amicitia 5 - Achilles (A) 3Veld 2 Semipermanente hal
      27 jan16:45Amicitia A1 - EKC 2000 A1Veld 2 Semipermanente hal
      27 jan16:15Oranje Zwart A2 - Amicitia A2Veld 1
      27 jan14:20Amicitia B1 - Apeldoorn B1Veld 2 Semipermanente hal
      27 jan13:15Amicitia B2 - Phenix '72 B1Veld 2 Semipermanente hal
      27 jan12:10Amicitia B3 - TOP (V) B2Veld 2 Semipermanente hal
      27 jan11:05Amicitia C1 - SIOS (W) C1Veld 2 Semipermanente hal
      27 jan13:35ASVD D1 - Amicitia D1Veld 1
      27 jan10:00NKC '51 D1 - Amicitia D2Veld 1
      27 jan10:00Amicitia D3 - Ons Clubje D1Veld 2 Semipermanente hal
      27 jan09:00NKC '51 E1 - Amicitia E1Veld 1
      27 jan14:00HHV E2 - Amicitia E2Veld 1
      27 jan10:00Amicitia E3 - TOP (V) E3Veld 2 Semipermanente hal
      27 jan10:00Amicitia F1 - Juventa F1Veld 2 ef
      27 jan10:30SDO (W) F1 - Amicitia F2Veld 1
      27 jan09:00AKC (Al) F1 - Amicitia F3Veld 1 AKC
      3 feb19:45OWK 1 - Amicitia 1Veld 1
      3 feb17:45CSL 2 - Amicitia 2Iehal
      3 feb15:45Amicitia 3 - Flamingo's 2Veld 2 Semipermanente hal
      3 feb14:30Amicitia 4 - Regio '72 4Veld 2 Semipermanente hal
      3 feb15:15Centrum 1 - Amicitia 5Veld 1
      3 feb17:15ASVD A1 - Amicitia A1Veld 1
      3 feb13:15Amicitia A2 - EKC 2000 A2Veld 2 Semipermanente hal
      3 feb17:15KVZ B1 - Amicitia B1Veld 1
      3 feb15:00Juventa B3 - Amicitia B2Veld 1
      3 feb14:00Juventa B4 - Amicitia B3Veld 1
      3 feb13:10CSL C1 - Amicitia C1Iehal
      3 feb12:10Amicitia D1 - Drachten/Van der Wiel D1Veld 2 Semipermanente hal
      3 feb11:05Amicitia D2 - SDO (W) D1Veld 2 Semipermanente hal
      3 feb13:00DOS-WK D2 - Amicitia D3veld 5 Glan ef
      3 feb10:00Amicitia E1 - Zwart Wit E1Veld 2 Semipermanente hal
      3 feb10:00Amicitia E2 - Blauw Zwart E1Veld 2 Semipermanente hal
      3 feb10:40Centrum E1 - Amicitia E3Veld 1
      3 feb09:10Ons Clubje F1 - Amicitia F1Veld 1
      3 feb10:00Amicitia F3 - Oranje Zwart F2Veld 2 ef
      10 feb19:30Amicitia 1 - Wit-Blauw/Green Organics 1Veld 1
      10 feb18:00Amicitia 2 - Drachten/Van der Wiel 3Veld 1
      10 feb16:40Amicitia 3 - De Meeuwen 4Veld 1
      10 feb15:30Amicitia 4 - Unitas/Perspectief 6Veld 1
      10 feb14:20Amicitia 5 - HHV 3Veld 1
      10 feb13:05Amicitia A1 - Oost-Arnhem A1Veld 1
      10 feb14:00HKC (He) A2 - Amicitia A2Veld 1
      10 feb12:00Amicitia B1 - NKC '51 B1Veld 1
      10 feb11:00Amicitia B2 - Zwart Wit B1Veld 1
      10 feb10:00Amicitia C1 - DOS Kampen/Veltman C1Veld 1
      10 feb12:00HKC (He) C1 - Amicitia C2Veld 1
      10 feb09:30DOS '46 D1 - Amicitia D1Veld 1
      10 feb10:00EKC Nääs D2 - Amicitia D3Veld 2 ef
      10 feb09:00Amicitia E1 - TOP (V) E1Veld 1
      10 feb09:00Amicitia E2 - Thrianta E2Veld 1
      10 feb09:00Amicitia F1 - Olympia '22 F1Veld 1 ef
      10 feb12:00Achilles (A) F1 - Amicitia F2Veld 2 Achilles
      10 feb10:30NKC '51 F2 - Amicitia F3Veld 1
      17 feb17:55AVO 1 - Amicitia 1Veld 1
      17 feb11:05Heerenveen 2 - Amicitia 2Veld 1
      17 feb16:05ASVD 3 - Amicitia 3Veld 1
      17 feb15:45Blauw Zwart 3 - Amicitia 5Veld 1
      17 feb15:00Sparta (Zw) A1 - Amicitia A1Veld 1
      17 feb14:00Amicitia A2 - Blauw Zwart A1Veld 2 Semipermanente hal
      17 feb15:00Juventa B1 - Amicitia B1Veld 1
      17 feb13:30Blauw Zwart B2 - Amicitia B2Veld 1
      17 feb13:00Amicitia B3 - Groen Zwart B1Veld 2 Semipermanente hal
      17 feb14:00Juventa C1 - Amicitia C1Veld 1
      17 feb12:00Amicitia C2 - SDO (W) C1Veld 1
      17 feb11:00Amicitia D1 - LDODK/Rinsma Fashion D1Veld 1
      17 feb10:00Amicitia D2 - Achilles (A) D1Veld 1
      17 feb10:30Blauw Zwart E1 - Amicitia E2Veld 1
      17 feb13:15DOS-WK E1 - Amicitia E3Veld 2
      17 feb09:00Amicitia F2 - KIOS '45 F1Veld 1
      17 feb09:00Amicitia F3 - TOP (V) F1Veld 1
      24 feb10:25Groen Zwart D1 - Amicitia D2Veld 1
      3 mrt12:00HKC (He) E1 - Amicitia E1Veld 1
      10 mrt19:30Amicitia 1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1Veld 1
      10 mrt18:05Amicitia 2 - Ritola 2Veld 1
      10 mrt16:45Amicitia 3 - Wit-Blauw/Green Organics 2Veld 1
      10 mrt15:30Amicitia 4 - DOS Kampen/Veltman 4Veld 1
      10 mrt14:15Amicitia A1 - KVZ A1Veld 1
      10 mrt13:55Phenix '72 A1 - Amicitia A2Veld 1
      10 mrt13:10Amicitia B1 - EKC 2000 B1Veld 1
      10 mrt12:05Amicitia B2 - Blauw Zwart B2Veld 1
      10 mrt12:15NKC '51 B2 - Amicitia B3veld 2 Kruidenwijk
      10 mrt11:00Amicitia C1 - Heerenveen C1Veld 1
      10 mrt11:10Zwart Wit C1 - Amicitia C2Veld 1
      10 mrt11:00Heerenveen D1 - Amicitia D1Veld 1
      10 mrt12:00EKC Nääs D1 - Amicitia D2Veld 2
      10 mrt10:55KIOS '45 D1 - Amicitia D3Veld 1
      10 mrt10:00Amicitia E1 - Juventa E1Veld 1
      10 mrt10:00Amicitia E2 - NKC '51 E3Veld 1
      10 mrt09:00Amicitia E3 - Juventa E4Veld 1
      10 mrt09:00Amicitia F1 - HKC (He) F1Veld 1
      10 mrt09:00NKC '51 F1 - Amicitia F2Veld 1
      17 mrt12:00Elko E2 - Amicitia E2Veld 1
      17 mrt13:00Achilles (A) F2 - Amicitia F3Veld 2 Achilles