/
    • Receptie 75 jaar Amicitia groot succes

      Op 21 maart bestond Amicitia officieel 75 jaar, dit werd gevierd met een receptie, waarbij o.a. ereleden, oud trainers en onze sponsoren waren uitgenodigd. Na het inleidende woordje van Bas Dragt, onthulden onze ere leden het jubileumcadeau (foto van onze leden) en kregen zij het speldje opgespeld en de jubileumfoto uitgereikt. Daarna was het tijd voor onze sponsoren, onze hoofdsponsor Klaas Drent kreeg een ingelijste foto, al onze sponsoren ontvangen deze.

      Onze voorzitter Gerard Nijkamp vertelde kort over het ontstaan van Amicitia, waarbij Vriendschap voorop staat. Daarna vertelde hij over de laatste 25 jaar, in gebruik name van kunstgras, nieuwe clubgebouw en sportieve prestaties van alle spelers. De KNKV-oost voorzitter Joop van Essen, prees onze vereniging voor de grote inzet en Antoine Pannen kreeg het certificaat arbitrage-proof uitgereikt, hiermee zijn wij als vereniging super blij. Wethouder Abbema prees de vereniging voor haar sportieve prestaties, maar ook voor het plan om zonnepanelen te laten plaatsen. Tot slot bedankt Bas Dragt alle sprekers en was het tijd voor een hapje en drankje. Amicitia kan terug kijken op een goed bezochte receptie! Een goed begin van de jubileum activiteiten!