/
  • Bescherming persoonsgegevens bij Amicitia

   Privacyverklaring

   Wij hechten veel waarde aan de bescherming van jouw persoonsgegevens. Daarom geven we in een Privacyverklaring heldere en transparante informatie over hoe wij omgaan met deze gegevens. De verklaring kun je vinden op www.amicitia.nu. We willen je vragen deze goed door lezen.

   Klik hier voor de privacyverklaring

    

   deze is ook altijd terug te vinden onder het kopje Clubzaken - Amitheek

   KNKV-app (Sportlink)

    

   De korfbalbond maakt voor wedstrijdzaken gebruik van de zogenaamde KNKV-app.  Deze app wordt gevuld met persoonsgegevens van onze leden. Het niveau waarop jouw gegevens of die van je kind zichtbaar zijn voor anderen, kun je zelf via deze app instellen. Mocht je deze app nog niet geïnstalleerd hebben, je kunt hem vinden in de appstore van je smartphone of tablet.

   Eigen verantwoordelijkheid

   Veel (ouders van) leden plaatsen zelf berichten/foto’s op social media. Denk bijvoorbeeld aan een team dat kampioen is geworden. Hoewel we als vereniging hiervoor niet verantwoordelijk zijn, willen we iedereen vragen hier bewust mee om te gaan wanneer het gaat om onze leden. Ga er niet zonder meer van uit dat iedereen dit leuk vindt, maar vraag er naar voordat je wat plaatst.

   Vragen?

   Mocht je vragen hebben over de bescherming van je persoonsgegevens, neem dan contact met ons op via bestuur@amicitia.nu.