/
    • Zaalcommissaris 2018-2019

      Hieronder treffen jullie de indeling aan voor zaalcommissaris aan. Ook ouders zijn ingedeeld!  Als je niet kunt, die je zelf voor vervanging te zorgen.

      De belangrijkste taken van een zaalcommissaris zijn scheidsrechters ontvangen, ervoor zorgen dat de wedstrijden volgens planning verlopen en het scorebord bedienen. De taakomschrijving van de zaalcommissaris en de bediening van de scoreborden kun je vinden onder Clubzaken, Amitheek op www.amicitia.nu. 

      Op maandag 3 december is er in de Stamper een korte uitleg over het zaalcommissariaat en de bediening van de scoreborden. Je kunt je opgeven voor deze uitleg door een mail te sturen naar zaalprogramma@amicitia.nu. Alvast bedankt voor jullie medewerking!

       

      1 december

      Blok 5: F3, E4, E1 en D1 (Hal 2)   08.45 ?? 11.00     Annemarie Eshuis

      Blok 6: C2, C1 (Hal 2)                 10.50 ?? 13.00     Marieke Slot

      Blok 7: B2 en A1                         12.50 ?? 15.10     Tim Bakker en Richard Botter

      Blok 8: 5                                    15.00 ?? 16.30     Lieke Dekker en Thirza Goossen

       

      8 december

      Blok 9: F2, F1, E2, C1                 08.45 ?? 11.00     Cyrille Marsman

      Blok 10: B2 en A2                       10.50 ?? 13.10     Remko en Chantal Hesselink

      Blok 11: 5 en 4                           13.00 ?? 15.45     Esterelle Slot en Sterre van Haarst

      Blok 12: 3 (Hal 2)                       15.30 ?? 17.00     Danielle Albertsen en Annemiek Keus

       

      15 december

      Blok 13: E4, E1, D2                      11.45 ?? 14.10     ouders van Jesse Holland en Jurgen Dasselaar

      Blok 14: D1 en B1                        14.00 ?? 16.20     Floris Vredendaal

      Blok 15: A1 en 2                          16.10 ?? 19.15     ouders van Sanne Groothuis en Tess Oosthof

       

      22 december

      Blok 16: F3 en D2 (Hal 2)              09.45 ?? 12.00    Remko en Chantal Hesselink

      Blok 17: C3 en A2 (Hal 2)              11.50 ?? 14.15     ouders van Denise Boksem en Mila Aman

      Blok 18: 5 (Hal 2)                         14.00 ?? 15.30     Sylvia Holland

       

      12 januari

      Blok 19: F1 en E4                         09.15 ?? 10.30     Yuri Tiethof

      Blok 20: C3 en D1 (Hal 2)             13.15 ?? 15.35     ouders van Eva Minkjan en Maud Termorshuizen

      Blok 21: B1 en A1 (Hal 2)             15.25 - 18.00      Erik Stegehuis

      Blok 22: 2                                   17.45 ?? 19.15     Bas Dragt

       

      19 januari

      Blok 23: F3, E3, E2 en B2             08.45 ?? 11.00     Gert Jan Rohaan

      Blok 24: C2 en C1                        10.50 ?? 13.15     Albert Romein

      Blok 25: A2 en 4                          13.00 ?? 15.45     Albert Romein

      Blok 26: 3                                   15.30 ?? 17.00     Jordy de Lange

       

      26 januari

      Blok 27: F1, E3, E1, D1 (Hal 2)     08.45 ?? 11.00     Monique Kikkert

      Blok 28: B1 (Hal 2)                      10.50 ?? 12.00     Inge Muder

      Blok 29: A1 en 2                          16.20 ?? 19.15    ouders van Chris Dasselaar en Justin Drent

       

      2februari

      Blok 30: E4, E2, E1 en D1              08.45 ?? 11.15     ouders van Imke Dekker en Renske Toeters

      Blok 31: C2 en C1                         11.00 ?? 13.25     Albert Romein

      Blok 32: B2 en A1                         13.10 ?? 15.50     Laura Hegeman

      Blok 33: 5                                    15.35 ?? 17.00     Marit Nijkamp en Danique Hoekstra

       

      9 februari

      Blok 34: F1, E3, F3 en F2               12.15 ?? 14.30     Erik Schutmaat

      Blok 35: D2 en C3                         14.15 ?? 16.40     ouders van Lian Eggengoor en Hilde Kleinhalle

      Blok 36: 3 en 2                              16.30 ?? 19.15     Gido en Rainier Drent

       

      16 februari

      Blok 37: F3 en C3                          09.45 ?? 12.05     Rudo Nijzink en Mark Viscaal

      Blok 38: B2                                   11.55 ?? 13.10     Rudo Nijzink en Mark Viscaal

       

      23 februari

      Blok 39: D2 en A2                          11.15 ?? 14.00     ouders van Daniel Kranen en Wiljan Scherphof

      Blok 40: 5                                     13.50 ?? 15.10     Charlotte Evers en Ruth Heersink

       

      2 maart

      Blok 41: E3, E1, D2                        08.45 ?? 11.15     Monique Kikkert

      Blok 42: D1 en B1                          11.05 ?? 13.40     Inge Boers

      Blok 43: A2 en 4                            13.30 ?? 16.30     Joyce en Inge Jansen Smit

      Blok 44: A1 en 2                            16.15 ?? 19.15     ouders van Susanne Klinkien en Pam Jansen

       

      9 maart

      Blok 45: F2, F1, E2 en C3               08.45 ?? 11.00     Ingrid Post

      Blok 46: C2                                   10.50 ?? 12.00     Albert Romein

      Blok 47: B2 (Hal 2)                        12.50 ?? 14.00     ouders van Marlou Hospers en Mirthe van Losser

      Blok 48: 4 en 3  (Hal 2)                  13.50 ?? 16.30     Sam Deckers en Caz Tijhof

       

      16 maart

      Blok 49: F2, E4, E2 en C2               08.45 ?? 11.00     Erik Stegehuis

      Blok 50: C1                                   10.50 ?? 12.00     ouders van Hanne Eshuis en Floor Marsman

      Blok 51: A2 en 4 (Hal 2)                 16.50 ?? 19.30     Joyce en Inge Jansen Smit

      Blok 52: 3 (Hal 2)                          19.15 ?? 20.45     Hans Bakker

       

      23 maart

      Blok 53: F2, E3, E1                        08.45 ?? 11.00     Roald Eising

      Blok 54: D1                                   10.50 ?? 12.00     Jacco Eshuis

      Blok 55: B1 en 5                            13.55 ?? 16.30     Marith de Jong en Kim Groothuis

      Blok 56: A1 en 2                            16.20 ?? 19.15     ouders van Sanne Aalderink en Loes Nijkamp

       

      30 maart

      Blok 57: F3, E4, E2 en C2               09.25 ?? 11.50     ouders van Anna Ruiter en Rosan Mollink

      Blok 58: C1 en 4                            10.40 ?? 14.00     Laura Hegeman

      Blok 59: 3 (Hal 2)                          14.50 ?? 16.00     Floor Marsman en Renske van der Kolk