/
    • Definitief: Zaalcommissarissen zaal 2019-2020

      Hieronder het definitieve schema voor zaalcommissaris. Als je niet kunt, graag zelf voor vervanging zorgen.

      De belangrijkste taken van een zaalcommissaris zijn scheidsrechters ontvangen, ervoor zorgen dat de wedstrijden volgens planning verlopen en het scorebord bedienen. De taakomschrijving van de zaalcommissaris kun je vinden onder Clubzaken, Amitheek op www.amicitia.nu.   

       

      Op maandag 25 november 20.00 uur is er in de Stamper een korte uitleg over het zaalcommissariaat en bediening scorebord (de uitleg van de scoreborden zijn ook aanwezig bij de scoreborden). Je kan je hiervoor opgeven door een mail te sturen naar zaalprogramma@amicitia.nu.

       

      Alvast super bedankt voor jullie medewerking!  

    • 23 november 

      Blok 1: E1, E3 (Hal 2):                      08.45 – 10.00 Gerben de Krey

      Blok 2: D3 en D2:                             08.45 – 11.00 Jacco Eshuis

      Blok 3: B2 en A3 (Hal 2):                  10.50 – 13.15 Annelies van den Brink

      Blok 4: 5 en 4:                                 14.20 – 16.50 Mien Harms en Madelon Kerkdijk

       

      30 november 

      Blok 5: E2 en E4 (Hal 2):                   08.45 – 10.00    Marjo Tiethof 

      Blok 6: D2 en C3:                             08.45 – 11.10    Gert Jan Rohaan en Ingrid Post 

      Blok 7: C2 en C1:                             11.00 – 13.20    Dionne Smit 

      Blok 8: B2 en B1:                             13.10 – 15.30    Annemiek Pieters

      Blok 9: A1 en 3:                               15.20 – 18.05    Peter en Marieke Bussink 

      Blok 10: 2:                                       17.55 – 19.15  Tess Oosthof

       

      7 december  

      Blok 11: E4 en E2 (Hal 2):                  09.45 – 11.00 Harm en Brendy Stevens

      Blok 12: D3 en D1:                            08.45 - 11.00 Mark Viscaal en Rudo Nijzink

      Blok 13: C2 en C1:                            10.50 - 13.10  Mark Viscaal en Rudo Nijzink

      Blok 14: B1 en A3:                            13.00 - 15.30  Albert Romein

      Blok 15: A2 en 3:                              15.20 - 18.05 Jens Legtenberg en Caz Tijhof

      Blok 16: 2:                                       17.55 - 19.15 Tim de Jong en Benjamin Kobes

       

      14 december 

      Blok 17: F1 en E1:                            08.45 - 10.00 Romy en Danique Mossink

      Blok 18: A2 en 5 (Hal 2):                   17.50 - 20.45 Marije Pot en Elise Klinkien

      Blok 19: 4 (Hal 2):                            20.35 - 22.00 Mirthe van Losser en Lisa Krol

       

      11 januari 

      Blok 20: E3, E2 en D1:                      08.45 – 11.10   Erik Schutmaat

      Blok 21: C3 en C2:                           11.00 – 13.20    Erik Stegehuis

      Blok 22: C1 en B1:                           13.10 – 15.30    Kim Groothuis en Marit de Jong

      Blok 23: A1 en 3:                             15.20 – 18.05    Ans Jansen

      Blok 24: 2:                                      17.55 - 19.15  Tess Oosthof

       

      18 januari 

      Blok 25: F1, E4, E1 en D2:               08.45 – 11.00 Annemarie Eshuis

      Blok 26: D1 en C1 (Hal 2):               10.45 – 13.15 Anne Minkjan

      Blok 27: B1 en A3 (Hal 2):               13.05 – 15.35 Chantal Hesselink

      Blok 28: A2 en A1 (Hal 2):               15.25 – 18.00 Ben Wessels

      Blok 29: 2:                                      17.55 – 19.15  Bas Dragt

       

      25 januari 

      Blok 30: F1, E3, E2, C3 (Hal 2):       09.45 - 12.05 ouder(s) van Anke Horsman en Naomi Pot

      Blok 31: B2 en 4 (Hal 2):                11.55 - 14.25 Hans Boksem

      Blok 32: 5 en 3 (Hal 2):                  14.15 - 16.50 Marit Lunenberg en Aimee van der Weide

       

      1 februari 

      Blok 33: E4, E3 en C3 (Hal 2):         08.45 – 11.15 Anne Minkjan

      Blok 34: D2 en D1:                         08.45 – 11.05 Monique Kikkert

      Blok 35: C2 en C1:                         10.55 – 13.10 Kim Jansen en Meike Vrielink

      Blok 36: B1 en A3:                         13.00 – 15.30 Erik Stegehuis

      Blok 37: A1 en 3:                           15.20 – 18.05 Ben Wessels

      Blok 38: 2:                                    17.55 – 17.15 Tess Oosthof

       

      8 februari 

      Blok 39: E4 en E2 (Hal 2):               08.45 - 10.00  Roald Eising

      Blok 40: D3:                                   08.45 - 10.00 Gert Jan Rohaan en Ingrid Post

      Blok 41: A2 en 5 (Hal 2):                 17.50 - 20.30 Mette van den Brink en Charlotte Evers

      Blok 42: 4 (Hal 2):                          20.20 - 21.30 Wendy Westerhof en Esterelle Slot 

       

      29 februari 

      Blok 43: F1, E3, E1, D3:                  08.45 – 11.15  Gerson Drent

      Blok 44: C3 en B2:                          11.05 – 13.45  Herman Dekker

      Blok 45: A3 en A2:                          13.35 – 16.15 Albert Romein

      Blok 46: 5:                                     16.05 – 17.30 Kyra Verboom en Marlou Hospers

       

      7 maart 

      Blok 47: E4, E2 en D2 (Hal 2):         08.45 – 11.05 Jan Eshuis

      Blok 48: D1 en C2 (Hal 2):               10.55– 13.15 Sanne Aalderink

      Blok 49: C1 en A1(Hal 2):                13.05 – 15.45 Inge Boers

      Blok 50: 3 en 2:                              16.50 – 19.30 Steven Tijhof en Diede Kobes

       

      14 maart 

      Blok 51: F1, E1 en D3 (Hal 2):          08.45 – 11.00    Marjo Tiethof 

      Blok 52: D2 en B2 (Hal 2):                10.50 – 13.00 Hans Boksem

      Blok 53: A3 en 5 (Hal 2):                   13.20 – 16.00 Liane Spalink

      Blok 54: 4 (Hal 2):                            19.45 – 21.15 Sven Dekker en Joran van der Fliert

       

      21 maart 

      Blok 55: E3, E2 (Hal 2):                    08.45 – 10.00 Gerben de Krey

      Blok 56: D3 en D1:                           08.45 – 11.00 Ouder(s) Sophie Smelt en Alissa Schoemaker

      Blok 57: C3 en C2:                           10.50 - 13.00 ouder(s) van Mirjam Grimmerink en Sue Miltenburg

      Blok 58: A2 en B2 (Hal 2):                13.50 - 16.10 Herman en Marieke Slot

      Blok 59: 4 en 3 (Hal 2):                    16.00 - 18.30 Esmee Büter en Zainab Mohammed

       

      28 maart 

      Blok 60; F1, E1 en C1 (Hal 2):           15.45 – 18.00 ouder(s) Tyler Smoes en Mette Kruiskamp

      Blok 61: B1 (Hal 2):                         17.50 – 19.10 ouder(s) Roos Gerrits en Renske van der Kolk

      Blok 62: A1 en 2:                             17.45 – 20.15 Ben Wessels