/
    • Zaalwacht 2021-2022

      Indeling zaalcommissarissen

       

      Bedankt voor de vele aanmeldingen! Hieronder het definitieve schema voor zaalcommissaris. Als je niet kunt, graag zelf voor vervanging zorgen.

      De belangrijkste taken van een zaalcommissaris zijn scheidsrechters ontvangen, ervoor zorgen dat de wedstrijden volgens planning verlopen en het scorebord bedienen. De taakomschrijving van de zaalcommissaris en de bediening van de scoreborden kun je vinden onder Clubzaken, Amitheek op www.amicitia.nu.   

       

      Alvast super bedankt voor jullie medewerking!  

       

       

      5 februari

      Blok 30: E3, E1, C2:                      08.45 - 11.00     Gerson Drent                   

      Blok 31: D2 en D3:                       10.50 - 13.10      Tim de Jong                                      

      Blok 32: A2 en 4:                          16.15 – 19.00     Albert Romein

      Blok 33: 3:                                   18.50 – 20.10     Mien Harms en Madelon Kerkdijk

       

      12 februari

      Blok 34: F3, F2, F1, D1:                12.05 – 14.30    Jolien Sportel

      Blok 35: B1 en C1:                       14.20 – 16.40    Berthil Krikken 

      Blok 36: A1 en 2:                          16.30 – 19.15     Simone Wessels

       

      5 maart

      Blok 37: F2, E3, B2 (Hal 2):          12.25 – 14.45     Simone Wessels

      Blok 38: C2 en B1 (Hal 2):            14.35 – 16.50     Cyrill Marsman

      Blok 39: A1 (Hal 2):                     16.40 – 18.05     Jan en Jeanette Eshuis

      Blok 40: 2:                                  17.55 – 19.15     Jip Boers en Pieter Kleinhalle

       

      12 maart

      Blok 41: F1, E2, E1, D3 (Hal 2):    09.45 – 12.00    Roos en Mona Gerrits

      Blok 42: D2 en D1 (Hal 2):           11.50 – 14.00     Herman Dekker

      Blok 43: A2 en 5 (Hal 2):             13.50 – 16.20     Chris Dasselaar en Lisa Krol

      Blok 44: 3 (Hal 2):                       16.10 – 17.30     Evelyn Landhuis

       

      19 maart

      Blok 45: F2, F3, E3, C2 (Hal 2):    10.40 – 13.00     David Sluijer en Sanne Aalderink

      Blok 46: B2 (Hal 2):                     12.50 – 14.10     Gert-Jan Rohaan

      Blok 47: B1 en C1:                      14.25 - 16.50      Gert Mollink                      

      Blok 48: A1 en 2:                        16.40 - 19.15      Simone Wessels                              

       

      26 maart

      Blok 49; F3, F1, E2, D3 (Hal 2):   10.40 – 13.00     Daniera de Lange en Renske Spier

      Blok 50: D1 en C2 (Hal 2):          12.50 – 15.00     Marjo Tiethof

      Blok 51: B2 en 5 (Hal 2):              14.50 – 17.15     Chris Dasselaar en Lisa Krol

      Blok 52: 4 en 3:                           17.50 – 20.30     Sue Miltenburg en Anne-Lynn Dekker

       

      2 april

      Blok 53:F2, E3, E1, C1:                14.15 – 16.30     Bianca Hoeflaak en Bertine Drent

      Blok 54: B1, A1:                          16.20 – 18.40    Simone Wessels

      Blok 55: 2:                                  18.30 – 19.50     Erik Stegehuis