/
    • Wedstrijdsecretariaat

      Voor afmeldingen en andere vragen over het wedstrijdprogramma kunt u mailen met ws@amicitia.nu of bellen met: 06-13735944

    • Vertrouwenspersoon

      Binnen Amicitia kennen we ook een vertrouwenspersoon, dit is Alice Vrielink (alicevrielink@gmail.com)

       

      je kunt naar de vertrouwenspersoon als er dingen zijn die je niet met je trainer/coach of tc/jtc of het bestuur kunt/wilt bespreken.

    • Commissies

      CommissieOmschrijvingLeden
      00 - Bestuurbestuur@amicitia.nu
      AK - Akkomakkom@amicitia.nu
      AK - Jeu de Boulesjeudeboules@amicitia.nu
      AK - Jeugdkampcommissiejeugdkamp@amicitia.nu
      AK - Jubileumcommissie75jaar@amicitia.nu
      AK - Kaartcommissie-
      AK - Kangoeroecommissiekangoeroes@amicitia.nu
      AK - Rommelmarktcommissierommelmarkt@amicitia.nu
      AK - Schoolkorfbalcommissieschoolkorfbal@amicitia.nu
      AK - Toernooicommissietoernooi@amicitia.nu
      FK - Kantinecommissiekantine@amicitia.nu
      FK - Onderhoudscommissieonderhoud@amicitia.nu
      MK - Mediacommissiewebredactie@amicitia.nu
      OK - Ledenadministratieledenadministratie@amicitia.nu
      OK - Promotieteampromotieteam@amicitia.nu
      OK - Sponsorcommissiesponsoring@amicitia.nu
      OK - Vrijwilligerscommissievrijwilligers@amicitia.nu
      WK - Jeugd Technische Commissie (JTC)jtc@amicitia.nu
      WK - JurytafelJury tbv zaalwedstrijden
      WK - Opleidingscoördinator-
      WK - ScheidsrechtercoördinatorScheidsrechters@amicitia.nu
      WK - Technische Commissie (TC)tc@amicitia.nu
      WK - Wedstrijdsecretariaatws@amicitia.nu
      ZK - St. Korfbalaccom. Amicitiastichting@amicitia.nu
      ZK - Supportersver. AOTaot@amicitia.nu