/
    • Wedstrijdprogramma

      DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeld
      2 mrt.16:30Synergo 1 - Amicitia 1T C (Thijs) GroenVeld 1
      2 mrt.18:25ASVD 2 - Amicitia 2W. (Wietse) BronVeld 2
      2 mrt.15:45Amicitia 3 - ASVD 3T. (Tim) van der WilkVeld 1
      2 mrt.14:30Amicitia 4 - DOS-WK 4Veld 1
      2 mrt.12:15Blauw Zwart 4 - Amicitia 5D. (Daan) HendriksVeld 1
      2 mrt.17:00Heerenveen A1 - Amicitia A1H (Harry) JonkersVeld 1
      2 mrt.12:15Amicitia B2 - WIKO B1Veld 1
      2 mrt.13:10KVZ C1 - Amicitia C1Veld 1
      2 mrt.11:15Amicitia C2 - Ons Clubje C1Veld 1
      2 mrt.12:00DOS-WK D1 - Amicitia D1Veld 1
      2 mrt.10:10Amicitia D2 - Groen Zwart D1Veld 1
      2 mrt.15:15NKC '51 E1 - Amicitia E1Veld 1 B
      2 mrt.12:30HKC (He) E2 - Amicitia E4Veld 1 A
      2 mrt.09:00Amicitia E5 - KIOS '45 E1Veld 1 B
      2 mrt.09:00Amicitia F1 - DOS-WK F1Veld 1 A
      2 mrt.12:00Juventa F3 - Amicitia F2M (Mirjam) MeilinkVeld 1 B
      7 mrt.20:00KIOS '45 2 - Amicitia 5Veld 1
      9 mrt.19:00OKO/BIES 1 - Amicitia 1Veld 1
      9 mrt.17:30OKO/BIES 2 - Amicitia 2Veld 1
      9 mrt.16:35Amicitia 3 - NRC '22 2Veld 2
      9 mrt.15:20Amicitia 4 - Centrum 1Veld 2
      9 mrt.13:10MIA A1 - Amicitia A1Veld 1 Sporthal
      9 mrt.14:05Amicitia A2 - Regio '72 A1Veld 2
      9 mrt.13:05DOS-WK A1 - Amicitia A3Veld 2
      9 mrt.12:00Amicitia B1 - DOS-WK B1Veld 1
      9 mrt.13:00Amicitia B2 - Devinco B2Veld 2
      9 mrt.11:10Woudenberg C1 - Amicitia C1Grifthal
      9 mrt.11:00Amicitia C2 - DOS-WK C1Veld 1
      9 mrt.10:00Olympia '22 D1 - Amicitia D1Veld 1
      9 mrt.10:00Amicitia D2 - Avereest D1Veld 1
      9 mrt.11:00Juventa E1 - Amicitia E1NS (Niek) StarkeVeld 1 4k 1 A
      9 mrt.09:00Amicitia E2 - Centrum E1Veld 1 B
      9 mrt.09:00Amicitia E3 - Achilles (A) E1Veld 1 A
      12 mrt.19:00Amicitia A2 - Juventa A2T. (Tim) van der WilkVeld 1
      12 mrt.18:00Amicitia C1 - Woudenberg C1Veld 1
      16 mrt.19:30Amicitia 1 - CSL 1Veld 1
      16 mrt.18:00Amicitia 2 - CSL 2Veld 1
      16 mrt.17:30ODIK/JansenvdGrift 2 - Amicitia 3Veld A
      16 mrt.15:50Blauw Zwart 3 - Amicitia 4H J (Henk) KorfVeld 1
      16 mrt.14:40Amicitia 5 - KIOS '45 2Veld 1
      16 mrt.16:00Amicitia A1 - Hoogkerk/Nic. A1Veld 1
      16 mrt.14:05Rood-Wit A1 - Amicitia A2Veld 1
      16 mrt.12:30SDO (W) A1 - Amicitia A3R (Remco) BosVeld 1
      16 mrt.12:05Zwart Wit B1 - Amicitia B1Veld 1
      16 mrt.11:00Zwart Wit B2 - Amicitia B2J (Jorik) KampVeld 1
      16 mrt.13:40Amicitia C1 - SKF C2Veld 1
      16 mrt.12:35Amicitia D1 - Devinco D1Veld 1
      16 mrt.10:00Zwart Wit D1 - Amicitia D2L.W. (Lisette) VoskampVeld 1
      16 mrt.11:30Amicitia E1 - Amicitia E3Veld 1 4k A
      16 mrt.10:30SDO (W) E1 - Amicitia E2H.M. (Martijn) PlattjeVeld 1 B
      16 mrt.10:00Achilles (A) E2 - Amicitia E4P.C.C. (Petra) Groothuis-BraamseVeld 1 Achilles B
      16 mrt.11:30Amicitia E5 - KIA/Vefo E1Veld 1 A
      16 mrt.11:00Juventa F1 - Amicitia F1S. (Sabine) PlasmanVeld 1 B
      16 mrt.11:30Amicitia F2 - NRC '22 F2Veld 1 B
      23 mrt.11:00Ons Clubje B1 - Amicitia B2J. (Jan) PeereboomVeld 1
      23 mrt.11:00Avereest D1 - Amicitia D2Veld 1
    • Programma